kwiaty

Promocja kwiaciarni internetowej – nie tylko Goolge

Social Media to świetne miejsce do zaprezentowania potencjalnym klientom najlepszych ofert

Social Media to jeden z najlepszych kanałów promocyjnych, ponieważ dociera do milionów ludzi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. A jeśli masz doskonałe treści, prawdopodobnie zdobędziesz setki polubień i obserwujących.

Pierwszym krokiem w wykorzystaniu mediów społecznościowych do promocji i zniżek jest utworzenie konta firmowego.

Drugim krokiem byłoby publikowanie regularnych aktualizacji dotyczących treści, promocji i rabatów na swojej stronie, aby była regularnie aktualizowana we właściwych kanałach i osiach czasu.

Kosze z kwiatami

Trzecim krokiem byłoby przesłanie zdjęć lub filmów produktów lub wydarzeń na Twojej stronie, aby ludzie byli świadomi tego, co oferujesz. Te trzy kroki są najważniejsze podczas korzystania z Social Media do promocji.

Pisz artykuły gościnne dla blogów, które są odpowiednie dla Twojego rynku

Blogowanie gości to podejście do marketingu internetowego, które polega na publikowaniu artykułów na blogu, który nie jest własnością autora. Można to zrobić z różnych powodów, ale zwykle celem jest zbudowanie profilu linków zwrotnych dla innej witryny.

Blogowanie gości istnieje od 1997 roku, kiedy to bloger Chris Tolles stworzył swojego bloga z myślą o innych blogerach. W 2007 roku gościnne blogowanie zostało spopularyzowany przez eksperta SEO Michaela Graya, który wykorzystał go do zwiększenia ruchu i leadów dla swoich klientów.

Prowadź biuletyn z aktualizacjami informacji na temat lokalnego rynku kwiatowego

Branża florystyczna nieustannie się zmienia i może być trudno nadążyć za wszystkimi najnowszymi osiągnięciami. Biuletyn zbuduje twoja pozycję eksperta.

Stwórz kanał na YouTube, aby pochwalić się swoimi kreatywnymi umiejętnościami i unikalnymi pomysłami z kwiatami

Kwiaty są piękne, łatwe w utrzymaniu i mogą być również wspaniałym hobby. Są bardzo wdzięcznym tematem do filmów. W filmach możesz możesz na przykład prezentować, jak stworzyć aranżację kwiatową z prostych i łatwych do znalezienia materiałów.